هزینه عمل واریکوسل

هزینه عمل واریکوسل

هزینه عمل واریکوسل می تواند مسئله مهمی برای افراد مبتلا به واریکوسل باشد . با توجه به حساس بودن عمل واریکوسل باید بیماران در درجه اول انتخاب پزشک اورولوژیست  خوب را مدنظر بگیرند . هزینه جراحی بعد از انتخاب پزشک ،مورد بعدی می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . البته باید گفت هزینه عمل واریکوسل را اکثر بیمه های تحت پوشش تقبل می کنند زیرا واریکوسل به نوبه خود می تواند احتمالات ناباروری را در فرد ایجاد کند

عمل جراحی میکروسرجری واریکوسل

واریکوسلکتومی ساب اینگوینال میکروسکوپی نیز یکی از روش های درمانی برای واریکوسل محسوب می شود .این جراحی در طول یک ساعت و به صورت سرپایی توسط فوق تخصص اورولوژی برای بیمار انجام می شود . جراحی واریکوسل را می توان با بی حسی موضعی برای بیمار انجام داد با انجام بیحسی موضعی به راحتی می توان تمامی ریشه های احتمالی بازگشت وریدی به بیضه و همچنین تکمیل پروسه درمان را با ایجاد یک برش با کمترین درد در بالای کیسه بیضه انجام داد .

هزینه-عمل-واریکوسل

با کمک جراحی میکروسرجری دیگر نیازی به بازکردن لایه ههای عضلانی دیواره شکم نمی باشد در نتیجه می توان گفت در این روش دوران بهبودی صرف شده برای بیمار به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد .

نتایج جراحی به روش میکروسرجری واریکوسل

  • انجام این جراحی برای رهایی از درد ناشی از واریکوسل

بیشتر افراد بعد از درمان واریکوسل با بهبود قابل توجه درد واریکوسل و یا از بین رفتن کامل این درد بعد از جراحی مواجه می شوند .

  • انجام جراحی برای درمان ناباروری

درمان واریکوسل به نوبه خود می تواند تاثیر قابل توجهی در جهت افزایش تعداد اسپرم و توانایی حرکتی آن داشته باشد در نتیجه می تواند در جهت ناباروری کمک شایانی به زوجین داشته باشد .

آیا جراحی واریکوسل می تواند عوارضی برای بیمار ایجاد کند ؟

باید گفت نداشتن عوارض بعد از هر نوع جراحی دور از ذهن است . جراحی واریکوسل نیز می تواند عوارض جانبی احتمالی ایجاد کند از جمله این عوارض کبودی ،عفونت ،حساسیت بیضه و.. می باشد .

بیمارانی که از روش های درمانی برای درمان واریکوسل خود استفاده می کنند می توانند یکی از عوارض جانبی مصرف این داروها ،واکنش بدن نسبت به ماده کانتراست زا را دانست .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =