انزال زودرس

انزال زودرس :

یکی از مشکلات جنسی و اختلالات شایع در مردان انزال زود رس است ، آمار نشان داده است35 الی 40 درصد مردان با این اختلال جنسی روبرو می شوند ، معمولا شایعترین اختلال جنسی در مردان انزال زود رس است که بیشتر در مردان زیر 40 سال رخ می دهد.

انزال زود رس

شایع ترین علل انزال زودرس

  • علل جسمی :

زمانی که انزال زودرس براثر علل جسمی رخ می دهد مواردی نظیر تحریک بالای رفلکس عصبی انزال ، استعداد ژنتیکی و حساسیت زیاد آلت ممکن است سبب بروز این مشکل باشند .

  • علل روحی روانی :

زمانی که انزال در اثر این عامل رخ می دهد ممکن است تعداد کم دفعات فعالیت جنسی ، اولین تجارب جنسی ، تکنیک های ضعیف کنترل انزال و … تاثیر گذار باشند .

زمانی که انزال زودرس رخ می دهد میان زن و مرد علاوه بر ایجاد استرس ، تعارض را به وجود می آورد ، دکتر تراب پرهیز این مشکل را بسیار مهم می دانند و توصیه می کنند هر چه سریع تر به درمان این بیماری پرداخته شود تا از عواقب جبران ناپذیر که در اثر این بیماری به وجود می آید پیشگیری شود .

درمان انزال زودرس :

دکتر تراب پرهیز به روش های مختلفی به درمان انزال زودرس می پردازند ، در برخی از موارد می توان انزال زود رس را داروی درمان کرد ، معمولا این داروها به شکل خوراکی و یا بی حس کننده موضعی می باشند ، دکتر تراب پرهیز با توجه به شرح حال بیمار و شرایط بیمار دارو را تجویز می نماید ، در برخی از موارد دکتر تراب پرهیز از سایر موارد برای درمان این بیماری استفاده می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =